Ładowanie…

Poznaj nas bliżej

Tworzymy unikalne przedszkole dla dzieci i z dziećmi.
zoBACZ KIM JESTEŚMY

Spacery i wycieczki

W Bullerbyn widzimy ogromną potrzebę dzieci do przebywania na świeżym powietrzu. Dlatego codziennie, niezależnie od warunków pogodowych, nie możemy sobie odmówić spaceru po okolicy. Chcemy eksplorować najbliższe zakamarki i te dalsze zacisza. Ważne jest, by każdy przedszkolak miał dodatkowe ubrania na przebranie, kalosze i ubranie wodoodporne. W Bullerbyn nie przejmujemy się ubrudzona odzieżą i zmoczonymi rączkami. To przecież dzieciństwo!

Jakie ubranie jest odpowiednie do przedszkola?

Takie, którego zniszczenie nie spowoduje smutku albo złości. Chcemy by dzieci czuły się swobodnie, uczyły sie samodzielności i precyzji a to niemożliwe bez popełniania błędów, które często skutkują dziurą czy plamą.

Na zimne i deszczowe dni polecamy ubrania z wełny merino, która ma niebywałe właściwości grzejące – gdy zimno i regulujące temperaturę (przydatne też w upał), poza tym wspaniale odprowadza wilgoć i jest naturalna!

Ważne jest by wszystkie dzieci miały ubranie wodoodporne (najlepiej kombinezony) i kalosze oraz dodatkowe czapki, kominy a ci, którym szybko marzną ręce, też rękawiczki.

Każdy w Bullerbyn powinien mieć tez krem na słońce lub mróz w zależności od pory roku.