Ładowanie…

Poznaj nas bliżej

Tworzymy unikalne przedszkole dla dzieci i z dziećmi.
zoBACZ KIM JESTEŚMY

Kadra

Anna Bielawska

Pomysłodawczyni i założycielka Bullerbyn,

Psycholog, pedagog specjalny, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dzieci. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania na SWPS. Jest nauczycielem montessoriańskim, prowadzi zajęcia dla studentów i słuchaczy studiów podyplomowych na Kaszubsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Wejherowie. Jest specjalistą diagnozy psychologicznej oraz terapii nieprawidłowości rozwojowych.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń poszerzających wiedzę i umiejętności z zakresu wpierania dzieci w osiąganiu sukcesów rozwojowych.

Mama, żona, zapalona harcerka, entuzjastaka aktywnego wypoczynku, miłośniczka budowania relacji międzyludzkich i wychowywania w bliskości.

Agnieszka Szlosowska

Współtwórczyni Bullerbyn, wychowawczyni

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku pedagogiki wczesnej edukacji z językiem angielskim na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów magisterskichna kierunku pedagogiki z diagnozą i terapią pedagogiczną w Ateneum – Szkole Wyższej. Ukończyła półroczny warsztat wprowadzający do Porozumienia bezPrzemocy (NVC) oraz roczny warsztat pogłębiający wiedzę i umiejętności w zakresie empatycznej komunikacji. Brała udział w różnorodnych szkoleniach wzbogacających warsztat pracy jako nauczyciela, takich jak: „Wstęp do sensoplastyki”, nauka czytania Metodą Krakowską (częśćsymultaniczno-sekwencyjna), nauka czytania metodą sylabową, terapia ręki, praca z grupą integracyjną w przedszkolu, zaburzenia koncentracji uwagi dziecka w wieku przedszkolnym.

Doświadczenia zawodowe miała możliwość budować w Przedszkolu Niepublicznym Żyrafa w Gdańsku, dzięki czemu mogła zgłębić praktyczny aspekt edukacji empatycznej opartej na relacji, widzącej dziecko jako człowieka samodzielnego i chętnego do odkrywania świata, a nauczyciela jako towarzysza tego procesu, asystenta małego badacza.

Prywatnie oddaje się działaniom harcerskim jako była drużynowa, a obecna komendantka Hufca ZHP Gdynia. Dzięki harcerskiej aktywności gra na gitarze, chętnie spaceruje po lesie i jeździ rowerem. Lubi gotować oraz wykonywać prace techniczne z dziećmi.

Agata Sapeta

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku logopedia na Uniwersytecie Gdańskim oraz psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem i Zespołem Aspergera.

Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia systematycznie na szkoleniach. Jest praktykiem terapii dzieci w nurcie behawiorlanym. Jej doświadczenie zawodowe dotyczy wspierania dzieci z zaburzeniami i trudnościami rozwojowymi oraz współraca z ich rodzicami.

W pracy kieruje się słowami Janusza Korczaka; „Dziecko chce być dobre – jeśli nie umie naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może-pomóż